Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ventilátor vykurovania Procraft FP20 | FP20
Kód: 120543Podrobný popis
Ventilátor vykurovania Procraft FP20
Vykurovací ventilátor Procraft FP20 je určený na vykurovanie alebo vetranie miestností, uzavretých priestorov. 3 stupne výkonu umožňujú nastaviť optimálnu teplotu v miestnosti. Integrovaný termostat chráni zariadenie pred prehriatím. Rukoväť uľahčuje jeho prepravu. Vysokokvalitné otočné nastaviteľné keramické vykurovacie teleso zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Balenie v kartóne. Maximálny prietok vzduchu je 198 m³/h.
Kľúčové vlastnosti:
Príkon: 25 / 1000 / 2000 W - tri úrovne vykurovacieho výkonu na flexibilné nastavenie tepla podľa potreby.
Napájanie: 220-240 V / 50 Hz.
Keramické vykurovacie teleso: zabezpečuje rovnomernú a účinnú distribúciu tepla s dlhou životnosťou.
Nastaviteľná a otočná konštrukcia: umožňuje nasmerovať teplý vzduch presne tam, kde je to potrebné.
Integrovaný termostat: chráni zariadenie pred prehriatím a udržiava stabilnú teplotu.
Bezpečnostné funkcie: automatické vypnutie v prípade prehriatia, trieda ochrany IP20 (I).
Tichá prevádzka: hladina akustického tlaku iba 65 dB, vhodná aj na domáce použitie.
Maximálny prietok vzduchu: 198 m³/h, na efektívnu cirkuláciu a rýchle vykurovanie priestoru.
Kompaktné rozmery: 188 × 152 × 213 mm, nízka hmotnosť 1,83 kg - jednoduchá manipulácia a prenášanie vďaka integrovanej rukoväti.
Ideálne použitie:
Rýchle vykurovanie menších miestností, dielní, garáží, kancelárií alebo kabín.
Vhodné aj na sušenie menších miestností alebo predhriatie miestnosti pred prácou.
Môže sa používať aj ako ventilátor bez vykurovania v teplejších obdobiach.
Obsah balenia:
Procraft FP20 vykurovací ventilátor
Návod na použitie
Balenie: kartón
Vykurovací ventilátor Procraft FP20 je kombináciou výkonu, bezpečnosti a praktickosti. Vďaka keramickej technológii, trojstupňovému výkonu a kompaktným rozmerom ponúka rýchle vykurovanie, úsporu energie a jednoduché použitie kdekoľvek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vykurovacie ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 6973934251807 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 25/1000/2000 W |
| Hmotnosť: | 1,83 kg |
| Trieda ochrany: | IP20 (I) |
| Termostat s 3 stupňami: | 25/1000/2000 W |
| Hladina akustického tlaku: | 65 dB |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 68 dB |
| Vibrácie: | < 2,5 mm/s |
| Rozmery: | 188*152*213 |
| Max. prietok vzduchu, m3/h: | 198 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251807 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
