Uhlový magnet Procraft WH45 | WH45
Kód: 121114Podrobný popis
Uhlový zvárací magnet Procraft je určený na upevnenie a dočasné spojenie kovových materiálov pri zváraní, vŕtaní. Vďaka tomu budú obe ruky voľné, čo uľahčí a urýchli prácu. Vysoká nosnosť zaručí pevné a stabilné upevnenie materiálu v požadovanej polohe. Uhly 45°, 90°, 135°. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnety uhlové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 6973934256482 |
| Voliteľné uhly: | 45°,90°,135° |
| Maximálna nosnosť: | 45 kg |
| Hmotnosť: | 1,56 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934256482 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
