Uhlový magnet Procraft WH33 | WH33
Kód: 121113Podrobný popis
Uhlový zvárací magnet Procraft je určený na upevnenie a dočasné spojenie kovových materiálov počas zvárania, vŕtania. Vďaka tomu budú obe ruky voľné, čo uľahčí a urýchli prácu. Vysoká nosnosť zaručí pevné a stabilné upevnenie materiálu v požadovanej polohe. Uhly 45°, 90°, 135°. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnety uhlové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 6973934256451 |
| Voliteľné uhly: | 45°,90°,135° |
| Maximálna nosnosť: | 33 kg |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934256451 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
