Uhlový magnet Procraft CM25 | CM25
Kód: 121106Podrobný popis
Uhlový zvárací magnet Procraft je určený na upevnenie a dočasné spojenie kovových materiálov pri zváraní, vŕtaní. Budete mať voľné obe ruky, čo vám uľahčí a urýchli prácu. Vysoká nosnosť zaručí pevné a stabilné upevnenie obrobku v požadovanej polohe. Jednoduchá voľba uhla 30°,60°,90°,120°, 150°. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnety uhlové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 6973934256574 |
| Voliteľné uhly: | 30°,60°,90°,120°, 150° |
| Maximálna nosnosť: | 25 kg |
| Hmotnosť: | 0,16 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934256574 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
