Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Uhlová brúska Procraft PW750, 125 mm | PW750
Kód: 120454Podrobný popis
Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je uhlová brúska PW750 ideálna na prácu v stiesnených priestoroch a vo výškach. Filter na odvetrávanie prachu za predpokladu, že je pravidelne udržiavaný, zaručuje ochranu stroja a predĺženie jeho životnosti. Je ľahká a má kompaktné telo. Veľmi ľahko sa drží v ruke. Napájací kábel tejto uhlovej brúsky je dlhý 3 metre. Medené vodiče s dostatočným prierezom sú spoľahlivo chránené silikónovou izoláciou. Tento povlak nestráca svoje vlastnosti v širokom rozsahu teplôt, či už za tepla alebo za studena. Upínacie matice sú vyrobené z rôznych zliatin, a preto majú rôzne koeficienty rozťažnosti, čo vylučuje možnosť zaseknutia matíc. Príslušenstvo - montážny kľúč. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 6972622483711 |
| Príkon: | 750 W |
| Revolúcie: | 12000 /min |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Závit vretena: | M14 |
| Zabaľte rukoväte: | M8 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Mäkký štart: | Áno |
| Regulácia rýchlosti: | Z adresy |
| Vibrácie: | ah=5,677 K=1,5 |
| Hladina akustického tlaku: | Lpa=86, 4 dB(A) Kpa=3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | Lwa=97,4 dB(A) Kwa=3dB(A) |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IP 20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483711 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
