Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Uhlová brúska Procraft PW2700, 125 mm | PW2700
Kód: 121767Podrobný popis
Bezkartáčová uhlová brúska PW2700 je vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ideálna na prácu v stiesnených priestoroch a vo výškach. Filter na odvetrávanie prachu za predpokladu, že je pravidelne udržiavaný, zaručuje ochranu stroja a predĺženie jeho životnosti. Je ľahká a má kompaktné telo. Veľmi ľahko sa drží v ruke. Napájací kábel tejto uhlovej brúsky je dlhý 3 metre. Medené vodiče s dostatočným prierezom sú spoľahlivo chránené silikónovou izoláciou. Tento povlak nestráca svoje vlastnosti v širokom rozsahu teplôt, či už za tepla alebo za studena. Upínacie matice sú vyrobené z rôznych zliatin, a preto majú rôzne koeficienty rozťažnosti, čo vylučuje možnosť zaseknutia matíc. Príslušenstvo - montážny kľúč. Balenie v kartóne.
Bezkartáčová uhlová brúska Procraft PW2700
Súčasťou dodávky je: montážny kľúč
Výkon: 1700 W bezuhlíkový motor
Priemer kotúča: 125 mm
Otáčky: 11000min, regulácia otáčok 200-11000
Hmotnosť: 1,8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.73 kg |
| EAN: | 6976174164425 |
| Príkon: | 1700 W |
| Revolúcie: | 11000 /min |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174164425 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
