Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Uhlová brúska Procraft PW2350, 125 mm | PW2350
Kód: 121766Podrobný popis
Uhlová brúska Procraft PW2350 Brushless
Súčasťou dodávky je: montážny kľúč
Výkon: 1300W bezuhlíkový motor
Priemer kotúča: 125 mm
Otáčky: 11000min, regulácia otáčok 200-11000
Hmotnosť: 1,7 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 6976174164395 |
| Príkon: | 1300 W |
| Revolúcie: | 11000 /min |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174164395 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
