Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Uhlová brúska Procraft PW1550, 125 mm | PW1550
Kód: 121657Podrobný popis
Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je uhlová brúska PW1550 ideálna na prácu v stiesnených priestoroch a vo výškach. Filter na odvetrávanie prachu za predpokladu, že je pravidelne udržiavaný, zaručuje ochranu stroja a predĺženie jeho životnosti. Je ľahká a má kompaktné telo. Veľmi ľahko sa drží v ruke. Napájací kábel tejto uhlovej brúsky je dlhý 3 metre. Medené vodiče s dostatočným prierezom sú spoľahlivo chránené silikónovou izoláciou. Tento povlak nestráca svoje vlastnosti v širokom rozsahu teplôt, či už za tepla alebo za studena. Upínacie matice sú vyrobené z rôznych zliatin, a preto majú rôzne koeficienty rozťažnosti, čo vylučuje možnosť zaseknutia matíc. Regulácia otáčok 200 - 11 000. Príslušenstvo - montážny kľúč. Balenie v kartóne.
Bezuhlíkový motor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.25 kg |
| EAN: | 6973934253962 |
| Príkon: | 850 W |
| Revolúcie: | 11000 /min |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Závit vretena: | M14 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Mäkký štart: | Nie |
| Regulácia rýchlosti: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934253962 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
