Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Uhlová brúska Procraft PW1200 (PW860), 125 mm | PW1200
Kód: 121628Podrobný popis
Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je uhlová brúska PW1200 vhodná na prácu v stiesnených priestoroch. Stroj je navrhnutý tak, aby bol odolný voči prachu. Príslušenstvo - montážny kľúč. Baliaci kartón.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.69 kg |
| EAN: | 6972622480567 |
| Príkon: | 860 W |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Revolúcie: | 11000 /min |
| Závit vretena: | M14 |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622480567 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
