Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Uhlová brúska Procraft PW1050, 125 mm | PW1050
Kód: 121836Podrobný popis
Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je uhlová brúska PW1050 ideálna na prácu v stiesnených priestoroch a vo výškach. Filter na odvetrávanie prachu za predpokladu, že je pravidelne udržiavaný, zaručuje ochranu stroja a predĺženie jeho životnosti. Je ľahká a má kompaktné telo. Veľmi ľahko sa drží v ruke. Napájací kábel tejto uhlovej brúsky je dlhý 2 metre. Medené vodiče s dostatočným prierezom sú spoľahlivo chránené silikónovou izoláciou. Tento povlak nestráca svoje vlastnosti v širokom rozsahu teplôt, či už za tepla alebo za studena. Upínacie matice sú vyrobené z rôznych zliatin, a preto majú rôzne koeficienty rozťažnosti, čo vylučuje možnosť zaseknutia matíc. Príslušenstvo - montážny kľúč. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 6976174162339 |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Napätie: | 220-240 V |
| Výkon motora, W: | 850 |
| Revolúcie: | 12000 /min |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Závit vretena: | M14 |
| Stupeň pokrytia: | II |
| Mäkký štart: | Nie |
| Regulácia rýchlosti: | Nie |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | LwA=97,4 K=3 |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | LpA=86,4 K=3 |
| Kategória ochrany: | IP20 |
| Hmotnosť: | 1,71 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174162339 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
