Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Tlakové záhradné čerpadlo Procraft PN20 | PN20
Kód: 121104Podrobný popis
Záhradné tlakové čerpadlo Procraft PN20 je určené na čerpanie čistej vody z nádrže, jazierka, rybníka, studne. Výkonný motor s príkonom 750 W zaručuje výkon 3000 l za minútu z hĺbky až 9 m do výšky až 45 m. Tepelná ochrana motora zaručuje dlhú životnosť a bezpečnosť pri práci. Odolné liatinové telo zvyšuje životnosť. Povrchová úprava zabraňuje korózii. K čerpadlu je potrebné pripojiť saciu hadicu (s drôtom) so sacím košom. Pred spustením je potrebné obežné koleso zaliať cez nalievací otvor pod skrutkou v telese čerpadla. Ideálne použitie je s tlakovým spínačom, ale za vhodných podmienok sa dá použiť aj bez neho. Nenechávajte čerpadlo v chode bez vody. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.7 kg |
| EAN: | 6973934255553 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny výkon: | 3000 l/h |
| Maximálna výška vyprázdnenia: | 45m |
| Maximálna hĺbka odsávania: | 9m |
| Pre čistú vodu: | Áno |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Priemer výstupu: | G1 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255553 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
