Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Teplomer pre vratné potrubie REHAU, 12400011001
Kód: 62556Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Teplomer pre vratné potrubieNa meranie teploty v rozdeľovači HKV-D a v rozdeľovači HLV.
| ![]() |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pripojovacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 4007360073046 |
| Verzia: | Priamy |
| Materiál: | lesklá mosadz |
| Vlákno: | 3/4" Eurocone |
| Rozsah teplôt: | 0-50 °C |
| Obsah balenia: | 1 kus |
| Hmotnosť: | 0,140 kg |
| Výrobca: | REHAU |
| EAN: | 4007360073046 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

