Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Teleskopická sprchová tyč pre batérie s hlavovou a ručnou sprchou, nikel - brúsená MD0890IN, RAV Slezák
Kód: 120005Podrobný popis
Teleskopická sprchová tyč pre batériu s hlavovou a ručnou sprchou, nikel - brúsený.
- Dĺžka 840-1220 mm
- cestovné PD0076IN
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 8596700007934 |
| Veľkosť balenia: | 90 x 1130 x 390 mm |
| Čistá hmotnosť: | 0,90 |
| Hrubá hmotnosť: | 1,70 |
| Výška: | 1130 |
| Šírka: | 390 |
| Hĺbka: | 90 |
| Colný kód: | 73249000 |
| Typ výrobku: | Sprchovací program |
| Farba: | Nikel - kartáčovaný |
| Materiál: | Mosadz |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Rozmer: | 840-1220 mm, ø 24 mm |
| Výrobca: | RAV Slezák |
| EAN: | 8596700007934 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
