Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Systém striekania farby Procraft PSE1100 | PSE1100
Kód: 120625Podrobný popis
Striekací systém Procraft PSE1100 je určený na striekanie farieb, lakov, lazúr, dezinfekčných prostriedkov a moridiel. Regulácia tlaku umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s farbami. Výkonný 700 W motor s pracovným tlakom 200 barov zaručuje vysoký výkon. Bezvzduchový striekací systém znižuje straty a zvyšuje kvalitu nástreku. Súčasťou dodávky je vysokotlaková hadica, spätná hadica, kľúče, čistiaca kefa. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacia pištoľ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 6972622486880 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 700 W |
| Maximálny tlak (bar): | 200 |
| Max. prietok dýzou (l/min): | 1 |
| Regulácia pracovného tlaku: | Áno |
| Max. Prietoková rýchlosť, ml/min.: | 1000 |
| Veľkosť dýzy: | 517 |
| Max. Viskozita, Din-s: | 100 |
| Povlak Výstupný konektor: | G 1 / 4'-19 " |
| Max. tlak v hadici, bar: | 248 |
| Vysokotlaková hadica, m.: | 7,5 |
| Teplota povlaku, °C: | 5 - 40 |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IP 20 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hladina akustického tlaku: | 93 Kpa, dB |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 108 Kwa, dB |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622486880 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
