Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sústruh na oceľ a plast Procraft VMM800 | VMM800
Kód: 120530Podrobný popis
Sústruh na oceľ a plasty Procraft VMM800 je určený na sústruženie, rezanie závitov, obrábanie hliníka, ocele, plastu a mosadze. Výkonný motor s príkonom 550 W a vysokými otáčkami až 2500 ot/min zaručuje dlhodobú bezproblémovú prevádzku. Regulácia otáčok v rozsahu 0 - 2500 ot/min umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Robustná liatinová základňa a stabilná konštrukcia zaručujú presné a kvalitné obrábanie. Automatický pozdĺžny posuv uľahčuje a urýchľuje prácu. Súčasťou dodávky je sada kľúčov, olejová miska, 3-dielne skľučovadlo, centrovací hrot, sada prevodov. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sústruhy na kov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 41.55 kg |
| EAN: | 6972622484053 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Revolúcie: | 100-2500 /min |
| Priemer otáčania nad ložiskom: | 180 mm |
| Bočná dĺžka: | 350 mm |
| Príkon: | 550 W |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484053 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
