Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Strojček na strihanie oviec Procraft SC2400 | SC2400
Kód: 120556Podrobný popis
Strihací strojček SC2400 na strihanie oviec a kôz a iných hospodárskych zvierat. Strihač je vybavený novou generáciou 350W elektromotora, ktorý umožňuje vyvinúť vysoké otáčky s možnosťou nastavenia požadovanej rýchlosti od 0 do 2400 otáčok za minútu pre rôzne druhy vlny, a vylepšeným systémom chladenia vzduchom, ktorý zabraňuje prehriatiu. Vysokokvalitné ložiská zabezpečujú nízku hlučnosť a nízke vibrácie pri strihaní oviec. Nožnice na strihanie oviec sú vybavené odolnými nožmi z uhlíkovej ocele a majú šírku strihu 76 mm. K dispozícii je aj upínacia skrutka, ktorá umožňuje nastaviť uťahovanie čepelí. Pohodlnú prácu zabezpečuje dlhý kvalitný 5 m napájací kábel, ergonomická pogumovaná rukoväť. Strojček na strihanie oviec je založený na komponentoch vysokej úrovne a je určený na použitie pri strihaní stáda oviec do 1000 kusov. Súčasťou dodávky je montážny kľúč, prepravný kufor, čistiaca kefa, nádoba na mazací olej a uhlíkové kefky. Baliaci kartón.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strihacie strojčeky na ovce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 6972622486798 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 350 W |
| Revolúcie: | 2400 /min |
| Šírka perforácie: | 76 mm |
| Regulácia rýchlosti: | Áno |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Kábel: | 5m |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622486798 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
