Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Striekacia pištoľ Procraft PSE550 | PSE550
Kód: 120550Podrobný popis
Striekacia pištoľ Procraft PSE550 je určená na striekanie farieb, lakov, lazúr, dezinfekčných prostriedkov a moridiel. Regulácia prietoku a objemu nanesenej farby umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s farbami. Ľahká a kompaktná konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Možnosť striekania rôznymi spôsobmi: horizontálne, vertikálne a bodové striekanie. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacia pištoľ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.58 kg |
| EAN: | 6972622481311 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 350 W |
| Revolúcie: | 30000 /min |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Priemer dýzy, mm: | 1,5 /1,8 |
| Tlak: | 0,1 kg/cm² bar |
| Maximálny prietok (ml/min): | 900 |
| Kapacita kontajnera: | 800 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622481311 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
