Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Stolná brúska PROCRAFT PAE900 s dvojitým kotúčom, 170 W | PAE900
Kód: 120488Podrobný popis
Dvojkotúčová brúska Procraft PAE900 je určená na brúsenie dreva, plastov, kovov a nekovových materiálov. Výkonný, tichý a bezúdržbový indukčný motor s príkonom 170 W a vysokými otáčkami až 2950 zaručuje dokonalú kvalitu brúsenia. Na hrubé a jemné brúsenie sa používajú dva brúsne kotúče so zrnitosťou P80, P36 a priemerom 150 mm. Štyri gumové nožičky a kovová konštrukcia stroja s možnosťou ukotvenia do pracovnej dosky slúžia na vysokú stabilitu stroja. Súčasťou balenia sú oporné plochy pre obrobok a ochranné sklo. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.58 kg |
| EAN: | 6972622480765 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 170 W |
| Revolúcie: | 2950 /min |
| Priemer disku,/mm: | 150 |
| Drsnosť kotúčov: | P36 a P80 |
| Vlákno: | M12 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622480765 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
