Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Stĺpová vŕtačka Procraft BD2250 | BD2250
Kód: 121641Podrobný popis
Stĺpová vŕtačka Procraft BD2250 je určená na vŕtanie do dreva, kovu alebo plastu. Regulácia otáčok v 12 rýchlostiach vŕtania umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný 1500 W motor s vysokými otáčkami až 2940 ot/min zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Ozubené skľučovadlo umožňuje upínanie vrtákov a stopkových nástrojov s priemerom až 32 mm. Pracovný stôl sa dá otáčať v rozsahu 360° a nakláňať v rozsahu ±45°. Vŕtačkasa dodáva so skľučovadlom 16, možnosť upnutia vrtáka s morseovým kužeľom. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stĺpové vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| EAN: | 6973934253740 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1500 W |
| Revolúcie: | 180-2940 /min |
| Rozsah rýchlosti: | 12 |
| Rozmery stola (mm): | 415х470 |
| Rozmer základne (mm): | 570х425 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od stola (mm): | 740 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od základne (mm): | 1220 |
| Hmotnosť: | 115 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934253740 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
