Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Stĺpová vŕtačka Procraft BD2150 | BD2150
Kód: 120529Podrobný popis
Stĺpová vŕtačka Procraft BD2150 je určená na vŕtanie do dreva, kovu alebo plastu. Regulácia otáčok v 16 rýchlostiach vŕtania umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný motor s príkonom 750 W a vysokými otáčkami až 3320 ot/min zaručuje dlhodobú bezproblémovú prevádzku. Ozubené skľučovadlo umožňuje upínanie vrtákov a stopkových nástrojov s priemerom až 20 mm. Pracovný stôl sa dá otáčať v rozsahu 360° a nakláňať v rozsahu ±45°. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stĺpové vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 66.25 kg |
| EAN: | 6972622485210 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 750 W |
| Revolúcie: | 180-3320 /min |
| Rozsah rýchlosti: | 16 |
| Hmotnosť: | 65,6 kg |
| Rozmery stola (mm): | 285х285 |
| Rozmer základne (mm): | 450х270 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od stola (mm): | 670 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od základne (mm): | 1100 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622485210 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
