Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Stĺpová vŕtačka Procraft BD1750 | BD1750
Kód: 120531Podrobný popis
Stĺpová vŕtačka Procraft BD1750 je určená na vŕtanie do dreva, kovu alebo plastu. Regulácia otáčok v 9 rýchlostiach vŕtania umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný motor s príkonom 450 W a vysokými otáčkami až 2350 zaručuje dlhodobú bezproblémovú prácu. Ozubené skľučovadlo umožňuje upínanie vrtákov a stopkových nástrojov s priemerom až 16 mm. Pracovný stôl je možné otáčať v rozsahu 360° a nakláňať v rozsahu ±45°. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stĺpové vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 20.4 kg |
| EAN: | 6972622484046 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 450 W |
| Revolúcie: | 280-2350 /min |
| Rozsah skľučovadla: | 16 mm |
| Rozsah rýchlosti: | 9 |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Rozmery stola (mm): | 170х170 |
| Rozmer základne (mm): | 315х195 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od stola (mm): | 248 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od základne (mm): | 333 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484046 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
