Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Stĺpová vŕtačka Procraft BD1550 | BD1550
Kód: 120526Podrobný popis
Stĺpová vŕtačka Procraft BD1550 je určená na vŕtanie do dreva, kovu alebo plastu. Regulácia otáčok v 5 rýchlostiach vŕtania umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný motor s príkonom 375 W a vysokými otáčkami až 2650 zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Ozubené skľučovadlo umožňuje upínanie vrtákov a stopkových nástrojov s priemerom až 16 mm. Pracovný stôl sa dá otáčať v rozsahu 360° a nakláňať v rozsahu ±45°. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stĺpové vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 17.1 kg |
| EAN: | 6972622484008 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 375 W |
| Revolúcie: | 580-2650 /min |
| Rozsah skľučovadla: | 16 mm |
| Rozsah rýchlosti: | 5 |
| Hmotnosť: | 16,35 kg |
| Rozmery stola (mm): | 160х160 |
| Rozmer základne (mm): | 290х190 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od stola (mm): | 220 |
| Maximálna vzdialenosť. vreteno. od základne (mm) 300: | 308 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484008 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
