Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Štartovací zdroj s funkciou powerbanky Procraft JS-10 | JS-10
Kód: 120567Podrobný popis
Štartovacie napájanie s funkciou powerbanky a LED baterky. Kompaktný záložný zdroj energie pre núdzové parkovanie vozidla, dobíjací zdroj energie pre mobilný telefón, tablet alebo notebook. Súčasťou balenia je sada štartovacích káblov, redukcií a adaptérov na pripojenie ďalších zariadení. Po úplnom nabití dokáže JS-10 naštartovať vozidlo s elektrickým napájaním 12 V a zdvihovým objemom motora do 4 000 cm3.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štartovacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 6973934252415 |
| Kapacita: | 10000 mAh |
| Napätie: | 12 V |
| Počiatočný prúd: | 200 A |
| Špičkový prúd: | 400 A |
| Výstupný prúd: | 5V/2A 12V/3A 16V/3A |
| Trieda ochrany: | II |
| Teplota, C°: | -20 ~ 60 ℃ |
| Hmotnosť: | 0,375 kg |
| Maximálny zdvihový objem motora, cm3: | 4000 |
| Stupeň pokrytia: | 3 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252415 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
