Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Štartovací zdroj s funkciou kompresora Procraft JSAP-12 | JSAP-12
Kód: 120568Podrobný popis
Všestrannosť
Štartovací zdroj JSAP-12 je nepostrádateľným nástrojom v každom vozidle. Možno ho použiť nielen na štartovanie motora, ale aj na dofukovanie kolies, nabíjanie prenosného zariadenia alebo jednoducho ako baterku.
Jednoduché skladovanie
Na pohodlné uskladnenie vo vozidle alebo počas prepravy sa zariadenie dodáva v praktickom plastovom puzdre. Možno ho použiť na uloženie samotnej štartovacej nabíjačky, ako aj jej bohatého príslušenstva, ktoré zahŕňa svorky na autobatériu, hadicu na nafukovanie kolies, sieťovú nabíjačku a nabíjačku do cigaretového zapaľovača, ako aj sadu konektorov pre mobilné zariadenia a kábel do cigaretového zapaľovača na nafukovanie kolies.
Napájací zdroj štartéra
Zariadenie poskytuje štartovací prúd až 300 A so špičkovým prúdom až 600 A, čo umožňuje štartovanie väčšiny automobilov. Maximálny objem motora, ktorý možno naštartovať, je 5 litrov. Moderné komponenty zabezpečujú prevádzku prakticky za všetkých poveternostných podmienok od -20 °C do +60 °C.
Nabíjanie
Môže sa používať aj ako powerbanka s kapacitou 12 Ah (12 V). Model JSAP-12 je vybavený 5 V výstupom USB a súpravou adaptérov pre najobľúbenejšie formáty (USB Type-C, microUSB, miniUSB a Apple Lightning). Zariadenie je vybavené 4 LED diódami na monitorovanie úrovne nabitia.
Kompresor
Integrovaný kompresor umožňuje nafukovať nielen kolesá automobilov, ale aj iné predmety v domácnosti, ktoré vyžadujú nafúknutie (napr. lopty, matrace, záchranné kruhy atď.). Presnosť nafukovania je 0,1 atm. Túto hodnotu možno dosiahnuť pomocou kompletných trysiek a adaptérov, ktoré sa pohodlne zložia do tela samotného prístroja.
Prispôsobivosť
Ak je vaše vozidlo už v prevádzke, môžete použiť zásuvku cigaretového zapaľovača na dobíjanie batérií zabudovaných v jednotke alebo môžete kolesá nafúknuť priamo z elektrickej siete bez straty energie zo zabudovaných batérií.
Baterka
Jasné svetlo uľahčuje používanie jednotky aj v noci v neosvetlených miestnostiach. Okrem nepretržitého osvetlenia je k dispozícii aj režim prerušovanej signalizácie. Zapnúť možno aj núdzové svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štartovacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.15 kg |
| EAN: | 6973934252422 |
| Kapacita: | 12000 mAh |
| Napätie: | 12 V |
| Počiatočný prúd: | 300 A |
| Špičkový prúd: | 600 A |
| Trieda ochrany: | II |
| Teplota, C°: | -20~60 |
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| Pracovný tlak: | 2,75 baru |
| Presnosť: | +/- 0,1 bar |
| Maximálny zdvihový objem motora, cm3: | 5000 |
| Stupeň pokrytia: | 3 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252422 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
