Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Snímač vonkajšej teploty Honeywell Resideo, AF20-B54-R
Kód: 51924Podrobný popis
Snímač teploty na meranie vonkajšej teploty, na základe ktorej sa potom nastavuje vnútorná teplota.
Snímač je vhodný pre regulátory vnútorných priestorov, ktoré regulujú vnútornú teplotu na základe nameraných vonkajších hodnôt. Snímač sa používa vo vykurovacích a chladiacich systémoch a klimatizáciách. Snímač sa ľahko inštaluje.
Vlastnosti
- Charakteristika NTC 20k
- merací rozsah -40...70 °C
- krytie IP 54
- vlhkosť okolia max. 95 %
| Rozsah merania | -40...70 °C |
| Typ snímača | NTC 20k |
| Hmotnosť | 0,17 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Senzory a sondy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4046911064959 |
| Výrobca: | Honeywell |
| EAN: | 4046911064959 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
