Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sinks PERFECTO 1000 Metalblack ACRPE10050074
Kód: 8116Podrobný popis
Granitový drez s odkapávačom na báze akrylátového spojiva s 5-ročnou zárukou.
Pomer 80 % kameniva a 20 % akrylátového spojiva zaručuje výnimočnú pevnosť, tvrdosť, odolnosť proti poškriabaniu, vysokým teplotám, odolnosť proti UV žiareniu (farebná stálosť). Ide o homogénny materiál, ktorý je farebne stály v celej svojej vrstve. Hladký, mäkký a príjemný povrch kameňa sľubuje jednoduchú údržbu.
Drez je určený na hornú a spodnú inštaláciu do pracovných dosiek a skriniek so šírkou minimálne 600 mm. Na spodnú montáž (do kamennej pracovnej dosky) je potrebné doplniť špeciálnu montážnu súpravu.
Drez je vybavený priestorovo úsporným sifónom, takže priestor pod drezom je možné využiť na umiestnenie odpadkového koša, poličky alebo zásuvky. Záruka 5 rokov.
Rozmery:
- Vonkajšie rozmery: 1000 a 500 mm.
- Rozmery vane: 480 x 430 mm
- hĺbka vane: 200 mm
- spodná skrinka od 600 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granitové umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 21.5 kg |
| EAN: | 8596142020232 |
| Typ konštrukcie: | Umývadlá s odtokom |
| Dolná skrinka: | 600 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 1000 x 500 mm |
| Rozmery vane: | 480 x 430 mm |
| Hĺbka drezu: | 200 mm |
| Výstup: | 3 ½" |
| Orientácia: | Rotačný |
| Typ montáže: | Horná |
| Odtieň: | čierna/sivá |
| Farba: | 74 - metalblack |
| Modelová séria: | Umývadlá ACR |
| Záruka: | 5 rokov |
| Výrobca: | Sinks |
| EAN: | 8596142020232 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
