Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
SEINA - Umývadlová batéria bez výtoku, stará mosadz SE946.0/1SM, RAV Slezák
Kód: 120212 120211 Zvoľte variantPodrobný popis
Umývadlová/ bidetová batéria so stojánkovou batériou a sprchou bez otvoru na odpad.
- Táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3501
- perlátor je antivápenatý MA0010SM
- je súčasťou balenia tejto batérie:
- kovová sprchová hadica MH1502SM - dĺžka 150 cm
- kovová sprchová hlavica s tlačidlovým mechanizmom KS0005SM + kovový držiak MD0904SM
- povrchová úprava stará mosadz
Typ pripojenia flexi hadice:
- "0" - flexi hadicová prípojka 3/8" (napr. SE946.0SM)
- "5" - flexi hadicová prípojka 1/2" (napr. SE946.5SM)
Túto batériu možno kombinovať s vaňovými a sprchovými batériami zo série SEINA SLEZAK - RAV.
Záruka:
- 10 rokov na tesnosť odliatku (tela batérie).
- kartuša - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné časti podľa občianskeho zákonníka
Upozornenie:
- Batérie sa musia po použití uzavrieť páčkou, ktorá uzatvára kartušu vo vnútri batérie. Výtoková hadica nesmie byť pod stálym tlakom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Veľkosť balenia: | 75 x 440 x 179 mm |
| Čistá hmotnosť: | 2,356 |
| Hrubá hmotnosť: | 2,596 |
| Výška: | 440 |
| Šírka: | 179 |
| Hĺbka: | 75 |
| Colný kód: | 84818011 |
| Typ výrobku: | Vodovodné batérie |
| SÉRIA: | Seina |
| Farba: | Stará mosadz (bronz) |
| Bez výstupu, s výstupom: | bez zásuvky |
| Dĺžka sprchovej hadice, mm: | 1500 |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústie: | Nie |
| Ovládacie prvky: | Páka |
| Perlátor: | MA0010SM |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Priemer kazety: | 35 mm KA3501 |
| Prietok vody l/min: | 8.3 |
| Otočný popruh (ÁNO,NIE): | Nie |
| Rozmer: | 3/8'',1/2'' |
| Ručné sprchy, počet funkcií: | 1 |
| so sprchou, bez sprchy: | so sprchovacím setom |
| Typ batérie: | Umývadlo/Bidet |
| Typ kazety: | Keramické |
| Typ sprchovej hadice: | kov |
| Typ montáže: | Stojan |
| Umiestnenie: | Stojánková |
| Veľkosť ručnej sprchy, mm: | ⌀28 |
| Výška batérie: | 157 mm |
| Vzhľad (okrúhly, štvorcový) - ručné a horné sprchy: | Okrúhle |
| Záruka tesnosti: | 10 rokov |
| Výrobca: | RAV Slezák |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
