Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
SEINA - Podlahová vaňová batéria, stará mosadz SE950.5/2SM, RAV Slezák
Kód: 119778Podrobný popis
Vysoká voľne stojaca vaňová batéria so sprchou - čierna matná.
- Táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3502
- perlátor je antivápenatý MA0010SM
- je súčasťou balenia tejto batérie:
- plastová sprcha proti vápnu KS0008SM
- sprchová hadica MH1502SM - dĺžka 150 cm
- povrchová úprava stará mosadz
Batéria je dostupná len v rozteči 150 mm a je určená pre voľne stojace vane.
Túto batériu možno kombinovať s vaňovými a sprchovými batériami zo série SEINA SLEZAK - RAV.
Kotviaci materiál na upevnenie nožičiek k podlahe nie je súčasťou balenia.
Záruka:
- 10 rokov na tesnosť odliatku (tela batérie).
- na kartušu - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné časti podľa občianskeho zákonníka
Zákazková výroba - dodacia lehota 2-4 týždne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.13 kg |
| EAN: | 8595163584266 |
| Veľkosť balenia: | 140 x 1060 x 410 mm |
| Čistá hmotnosť: | 10,01 |
| Hrubá hmotnosť: | 11,13 |
| Výška: | 1060 |
| Šírka: | 410 |
| Hĺbka: | 140 |
| Colný kód: | 84818011 |
| Typ výrobku: | Vodovodné batérie |
| SÉRIA: | Seina |
| Farba: | Stará mosadz (bronz) |
| Dĺžka sprchovej hadice, mm: | 1500 |
| Materiál: | Mosadz |
| Ovládacie prvky: | Páka |
| Perlátor: | MA0010SM |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Priemer kazety: | 35 mm KA3502 |
| Prietok vody l/min: | 8.3 |
| Spínač vody: | SD0012SESM |
| Otočný popruh (ÁNO,NIE): | Nie |
| Rozmer: | 150 mm |
| Ručné sprchy, počet funkcií: | 1 |
| so sprchou, bez sprchy: | so sprchovacím setom |
| Typ batérie: | Vanova |
| Typ kazety: | Keramické |
| Typ sprchovej hadice: | plast |
| Typ montáže: | Stojany |
| Umiestnenie: | Stojánková |
| Veľkosť ručnej sprchy, mm: | ⌀30xL210 |
| Vzhľad (okrúhly, štvorcový) - ručné a horné sprchy: | Okrúhle |
| Záruka tesnosti: | 10 rokov |
| Výrobca: | RAV Slezák |
| EAN: | 8595163584266 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
