Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
SEINA - Kúpeľňová batéria, stará mosadz SE955.5SM, RAV Slezák
Kód: 120266Podrobný popis
Nástenné vaňové batérie.
- Táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3502
- povrchová úprava stará mosadz
Táto batéria je k dispozícii len s roztečou 150 mm (SE955.5SM)
Túto batériu možno kombinovať s umývadlovými a sprchovými batériami zo série SEINA SLEZAK - RAV.
Záruka:
- 10 rokov na tesnosť odliatku (tela batérie).
- kartuša - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné časti podľa občianskeho zákonníka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8595163510968 |
| Výška: | 440 |
| Colný kód: | 84818011 |
| Typ výrobku: | Vodovodné batérie |
| SÉRIA: | Seina |
| Farba: | Stará mosadz (bronz) |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústie: | Nie |
| Ovládacie prvky: | Páka |
| Perlátor: | MA0037 |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Priemer kazety: | 35 mm KA3502 |
| Rozmer: | 150 mm |
| Typ batérie: | Vanova |
| Typ kazety: | Keramické KA3502 |
| Umiestnenie: | Stena |
| Záruka tesnosti: | 10 rokov |
| Výrobca: | RAV Slezák |
| EAN: | 8595163510968 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
