Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho VISO guľaté zrkadlo s LED osvetlením a policou, ø 70cm, biela mat VS070-02
Kód: 118782Podrobný popis
Technické parametre:
- Príkon: 20 W/m
- 96 LED/m
- CRI (Ra): >80
- Napájacie napätie: 12 V
- LED ovládač 230 V/12 V, IP44
- ovládanie zrkadla pomocou externého spínača
Farba LED: denná biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem "teplota chromatickosti". Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozsahu 4000 - 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac sa podobá dennému svetlu. Neskresľuje vnímanie farieb osvetľovaných predmetov, a preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Ochrana proti korózii
Zrkadlo s ochranou proti korózii (bez obsahu medi).
V prípade bežných zrkadiel sa po nanesení reflexnej vrstvy aplikuje ochranná vrstva obsahujúca síran meďnatý. V závislosti od prostredia (zvyčajne zvýšená vlhkosť) môže meď časom zhnednúť, čo sa prejaví koróziou v podobe tmavých škvŕn alebo máp, ktoré sa objavia na okrajoch zrkadla.
Na druhej strane, zrkadlá bez medi sa vyrábajú chemickým sedimentačným procesom, pri ktorom sa namiesto medi použije špeciálna kovová fólia a potom sa na ňu nanesie vrstva laku na chemickú a fyzikálnu ochranu. Tieto zrkadlá sú trikrát odolnejšie voči korózii a sú tiež šetrnejšie k životnému prostrediu vďaka absencii škodlivých chemikálií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá s osvetlením |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.11 kg |
| EAN: | 8590913146312 |
| Priemer: | 700 mm |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Balenie: | 2 ks |
| Rozmer: | 70 cm |
| Stupeň pokrytia: | IP44 |
| Farba LED: | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť: | 1950 lm |
| Zariadenie: | Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla: | Zrkadlá s osvetlením;Zrkadlá s policou |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Kruh |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
| Farba rámu: | Bez rámu |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913146312 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
