Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, guľatý, zlato mat SI519D
Kód: 103077Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.399 kg |
| EAN: | 8590913123696 |
| Farba: | Zlatý matný |
| Balenie: | 1 kus |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913123696 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
