Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, guľatý, meď mat SI521
Kód: 114324Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Materiál, ktorý sa má povlakovať, sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Tým sa povrch stáva tvrdým, odolným voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je tiež šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.964 kg |
| EAN: | 8590913122385 |
| Farba: | Medený matný |
| Balenie: | 1 kus |
| Zariadenie: | PVD |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122385 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
