Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho ULTRASAN vaňová batéria s pripojením do podlahy, zlato mat UT021VG
Kód: 81688Podrobný popis
Séria ULTRASAN ponúka moderné a štýlové riešenie pre vodovodné batérie a sprchové systémy, ktoré spájajú praktické funkcie s atraktívnym dizajnom. Sortiment zahŕňa stojánkové batérie, nástenné, podomietkové, podlahové, vaňové okrajové a sprchové stĺpy. Výrobky sú k dispozícii v niekoľkých povrchových úpravách: chróm, matná čierna, matná zlatá alebo kombinácia matnej čiernej a zlatej, čo umožňuje ich prispôsobenie rôznym štýlom kúpeľne.
Séria ULTRASAN sa vyznačuje nielen funkčnosťou, ale aj zmyslom pre detail, ako je napríklad vrúbkovaný dizajn ovládacích prvkov. Tento prvok nielenže zvýrazňuje estetickú hodnotu, ale zabezpečuje aj pohodlné ovládanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 8.53 kg |
| EAN: | 8590913991677 |
| Farba: | Zlatý matný |
| Výška: | 1169 mm |
| Balenie: | 3 ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Do podlahy |
| Typ kontroly: | Páka |
| Prepnutie na sprchu: | Rotačný |
| Tvar: | Kruhový |
| Výška výstupu: | 1062 mm |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913991677 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
