Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Sprchový stĺp s pákovou batériou, otočným ramienkom, zlato mat CF139GB
Kód: 119749Podrobný popis
AntiCalc
Odolný voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 4.243 kg |
| EAN: | 8590913124167 |
| Farba: | Zlatý matný |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kazety: | 35 mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Montáž na stenu 150 mm |
| Typ kontroly: | Páka |
| Iné: | Nastaviteľná výška stĺpca; AntiCalc |
| Sprchové stĺpy: | S batériou |
| Funkcia sprchy: | Dážď;Masáž;Dážď/Masáž |
| Tvar: | Kruhový |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 23 mm |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913124167 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
