Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Sprchové ramienko guľaté, 400mm, meď mat BR521
Kód: 110979Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Materiál, ktorý sa má povlakovať, sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Tým sa povrch stáva tvrdým, odolným voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je tiež šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| EAN: | 8590913122255 |
| Priemer: | 55 mm |
| Farba: | Meď |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Stena |
| Iné: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122255 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
