Sapho SELVA sklenené umývadlo na dosku 50,5x38cm, zlato TY319
Kód: 119929Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 8590913134531 |
| Farba: | Zlato |
| Šírka: | 505 mm |
| Výška: | 135 mm |
| Hĺbka: | 375 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Materiál: | Sklo |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Ovál/elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| Inštalácia: | Pozícia K |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913134531 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
