Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Ručná sprcha, 200mm, gun metal DO381
Kód: 111024Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolný voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590913124228 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Šírka: | 35 mm |
| Výška: | 217 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Iné: | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913124228 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
