Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Odpadkový koš závesný 3l, nerez mat XP017
Kód: 17295Podrobný popis
Vnútorná nádoba
Kôš obsahuje vyberateľnú vnútornú nádobu z odolného plastu na pohodlnejšiu manipuláciu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.754 kg |
| EAN: | 8590913126185 |
| Priemer: | 170 mm |
| Farba: | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 235 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 170x235x240 mm |
| Zväzok: | 3 l |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kôš do 6 litrov |
| Inštalácia: | Závesné |
| Zariadenie: | Klasické koše; Vnútorná nádoba |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913126185 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
