Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho LOREA Rockstone doska 111x1,2x52,5cm, black attica LE110-0598
Kód: 120259Podrobný popis
Dosky je možné vyrobiť v nasledujúcich farbách:
0101 Ľadovcovo biela
0854 monzúnový
4033 Betón
0598 čierna Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmínová biela
0816 Cachet
Pre objednanie vybraného dekoru kontaktujte prosím obchodné oddelenie.
Pevný povrch (kameň Rockstone, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je pevný, neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa najmä na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rôznorodosti farieb a štruktúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Ľahko sa udržiava: škrabance sa dajú ľahko odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami, čím sa obnoví lesk povrchu. Okrem toho je odolný voči škvrnám a nenasiakavý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.912 kg |
| EAN: | 8590913137907 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Šírka: | 1110 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Hĺbka: | 525 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 111x1,2x52,5 cm |
| Materiál: | Pevný povrch |
| Typ skrine: | Rada |
| Záruka: | 2 roky |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913137907 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
