Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat SF41G
Kód: 101223Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolný voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.44 kg |
| EAN: | 8590913123795 |
| Priemer: | 300 mm |
| Farba: | Zlatý matný |
| Výška: | 6 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | 1 spôsob |
| Iné: | AntiCalc |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Kruhový |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913123795 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
