Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho DENBO zapustený držiak na toaletný papier, 600x170mm, nerezová ocel, gun metal 1301-60B
Kód: 80769Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Materiál, ktorý sa má povlakovať, sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Tým sa povrch stáva tvrdým, odolným voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je tiež šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.7 kg |
| EAN: | 8590913982828 |
| Farba: | Kovová zbraň |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 170x600x120 mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Držiak na toaletný papier |
| Inštalácia: | Na vloženie |
| Zariadenie: | PVD povrchová úprava |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913982828 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
