Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, biela AT100
Kód: 82094Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Liatý mramor - materiál s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel a ďalších výrobkov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, skleného piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, nulovou deformáciou, stabilitou a elegantným dizajnom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 8590913972485 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 1000 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 460 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 100x12x46 cm |
| Materiál: | Liatý mramor |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913972485 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
