Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho AMBRA umývadlová skrinka 60,6x82x34,5cm, morený smrek AB6540
Kód: 120183Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.5 kg |
| EAN: | 8590913135668 |
| Farba: | Hnedá |
| Šírka: | 606 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Hĺbka: | 345 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 60,6x82x34,5 cm |
| Materiál: | Masívne drevo |
| Dekor: | Morený smrek |
| Typ skrine: | Dvere |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje: | Rukoväť |
| Inštalácia: | Pozícia K |
| Balenie neobsahuje: | Umývadlo |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135668 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
