Sada Powerplus POWXBBOX10 - Akumulátorová vŕtačka + multifunkčná brúska 20 V, 4 Ah, 63606027
Kód: 98739
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Praktická sada akumulátorového náradia. Obsahuje akumulátorovú vŕtačku/vŕtačku a oscilačnú brúsku s nástavcami a príslušenstvom. Súčasťou je aj 20 V nabíjačka.
Detailné informácie
Podrobný popis
Súprava obsahuje akumulátorovú vŕtačku/šrotovník, oscilačnú multifunkčnú brúsku, 20V nabíjačku a 20V 4,0Ah akumulátor.
Hlavné vlastnosti
Akumulátorový skrutkovač/vŕtačka:
  • Bezuhlíkový motor
  • 2 rýchlosti
  • Malý a kompaktný
  • Veľký výkon
  • Spínač spätného chodu
  • LED pracovné svetlo
  • Klip na opasok
  • Rýchle zastavenie stroja
  • Max. kapacita vŕtania:
  • Oceľ do priemeru 10 mm
  • Drevo do priemeru 25 mm
Akumulátorová viacúčelová oscilačná brúska:
  • Bezuhlíkový motor
  • Ľahká a kompaktná
  • Elektronická regulácia otáčok
  • Mäkká rukoväť
  • Odsávanie nečistôt
Technické údaje
AKU skrutkovač/vŕtačka:
  • Napätie 20 V.
  • Voľnobežné otáčky: 0 - 400 / 0 - 1 400 min-1
  • Nastavenie krútiaceho momentu: 19+1
  • Maximálny krútiaci moment 30 Nm
  • Sklíčidlo 10 mm
  • Hmotnosť 1,0 kg
  • Napätie: 20 V
  • Voľnobežné otáčky: 12 000 - 19 500 min-1
  • Oscilačné otáčky: 24 000 - 38 000 min-1
  • Hmotnosť: 0,98 kg
Obsah balenia
  1. 1x AKU vŕtačka
  2. 1x AKU oscilačná brúska
  3. 1x brúsna doska (90x90x90 mm)
  4. 1x pílový kotúč 32 mm
  5. 1x škrabka 52 mm
  6. 5x brúsny papier 2x GR 60, 1x GR 120, 1x GR 180, 1x GR 240
  7. 1x prípojka na odsávanie prachu
  8. 1x 20V 4.000 mAh LI-ION akumulátor