Ridder SERENITY predložka 60x90cm s protišmykom, polyester, biela 7110301
Kód: 122964Podrobný popis
- Výška hromady približne 18 mm
- Možno prať na nízku teplotu
- Protišmyková úprava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové rohože |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 4006956199306 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 600 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 60x90 cm |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Materiál: | Polyester |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kúpeľňová rohož |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956199306 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
