Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ridder HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, čierna A0071010
Kód: 111078Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné sedadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.798 kg |
| EAN: | 4006956192000 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 350 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 350x120x400 mm |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956192000 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
