Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ridder HANDICAP sklopné sprchové sedátko 36x25cm, biela A140101
Kód: 101243Súvisiaci tovar
Podrobný popis
S použitím podpery A141100 sa nosnosť sklopného sedadla zvýši na 175 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedadlá a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.37 kg |
| EAN: | 4006956016146 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška: | 161 mm |
| Hĺbka: | 382 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 360x161x382 mm |
| Materiál: | Hliník; plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Sedadlo / stolička |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956016146 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
