Regulátor Carspa CD12/24-20 solárny PWM, autodetekcia 12V/20A alebo 24V/20A, 5280002
Kód: 100285
Môžeme doručiť do:
Regulátor pre 12 V solárne fotovoltaické panely s výkonom do 240 W, maximálny nabíjací a zaťažovací prúd 20 A, autodetekcia 12/24 V, ochrana proti prepólovaniu, skratu a preťaženiu, odpojenie v prípade nízkeho napätia, montáž na stenu alebo DIN lištu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Regulátor Carspa CD12/24-20 optimalizuje výstupné napätie a prúd z 12 V fotovoltaického solárneho panela s výkonom do 240 W. K regulátoru pripojíte panel s batériou a na výstupe získate stabilizované 12 V napätie. Maximálny nabíjací a zaťažovací prúd je 20 A (pre panely do 240 W). Regulátor automaticky rozpozná napätie solárneho panelu a nastaví ho na príslušnú hodnotu - 12 V alebo 24 V.
Hlavné výhody
  • Stabilizované napätie 12 V
  • Automatická detekcia 12V/24V na nastavenie vhodnej hodnoty
Optimalizovaný prúd
V okamihu, keď batéria dosiahne 13,7 V, regulátor začne obmedzovať prúd. Túto funkciu možno nastaviť pomocou trimra (prvok na reguláciu napätia). Nabíjací prúd sa zníži, aby sa zabránilo prebíjaniu batérie. Ak napätie stúpne na 15 V, regulátor úplne preruší prúd a zabráni poškodeniu batérie. Ak je napätie nižšie ako 10,5 V, regulátor vypne záťaž (osvetlenie, pripojený spotrebič).
Solární regulátor Carspa CD12/24-20 pro solární fotovoltaické panely
Plne elektronická ochrana
Inštalácia a prehľadná indikácia LED
Technické údaje
  • Brand.
  • Model: CD12/24-20
  • Určenie: solárny regulátor
  • Integrované Bluetooth: nie
  • Svorkovnica: max. 16 mm²
  • Integrovaný displej: nie
  • Automatický reset: áno
  • Automatický snímač teploty: áno
Napájanie
  • Typ batérie: AGM, gélová, zaplavená
  • Menovité napätie: 12,24 V
  • Maximálne vstupné napätie: 50 V
  • Maximálny vstupný prúd: 20 A
  • Použitie: vnútorné
  • Prevádzková teplota: -40 až 50 °C
  • Hmotnosť: 244 g
  • Rozmery (š x v x h): 91 x 115 x 48 mm