Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Reginox Amsterdam 1000.10 Black silver, 8712465030967
Kód: 120358Podrobný popis
Lídrom na trhu medzi výrobcami granitových drezov je holandská spoločnosť Reginox. Vďaka najmodernejším strojom vyrába viac ako 150 rôznych drezov pre národné a medzinárodné kuchynské trhy. Vďaka neustálym inováciám nielen výrobných procesov, ale aj životného prostredia je spoločnosť Reginox lídrom na svetovom trhu.
Granitový drez Reginox Amsterdam 1000.0 s odkapávačom a vaničkou je drez určený najmä do väčších kuchynských priestorov, keďže ide o 100 cm drez. Dizajn drezu je jednoduchý, hladký, minimalistický a vhodný takmer do každej kuchyne.
Drez má veľmi praktický dizajn. Prídavná vanička je určená na oplachovanie ovocia a zeleniny, rozmrazovanie mäsa alebo odkladanie drobného riadu. Väčšia hlavná hlboká priehradka umožňuje voľné umývanie objemného riadu a potravín.
Väčšinu dňa trávime v kuchyni a veľká časť práce súvisí s kuchynským drezom. Granitový drez s odkapávačom a vaničkou dodá vašej kuchyni moderný vzhľad a urobí z nej miesto, kde budete s radosťou pripravovať jedlá pre celú rodinu.
Výhodou a prednosťou výrobkov Reginox sú nielen kvalitné materiály a dizajn, ale aj hladký povrch drezov, a teda ich následná jednoduchšia údržba. Na hladkom povrchu sa usadzuje menej nečistôt. Drezy Reginox sú odolné voči nárazom, preliačinám a iným mechanickým poškodeniam.
Kľúčové vlastnosti kuchynského drezu REGINOX AMSTERDAM 1000.10
- Granitový kuchynský drez vo farbách: biela, čierna, kávová, sivá
- Amsterdam 1000.10 má predĺženú 10-ročnú záruku
- praktický a veľmi obľúbený model
- drez je určený do väčších kuchýň
Súčasťou balenia je:
- Montážne konzoly
- Sifón
- Odtok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granitové umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| EAN: | 8712465030967 |
| Možnosť vyvŕtať ďalší otvor: | Áno |
| Materiál drezu: | Žula |
| Typ umývadla: | Umývadlo s vaničkou a odtokom |
| Šírka obalu: | 51,5 |
| Výška obalu: | 21,8 |
| Hĺbka balenia: | 101,5 |
| Hmotnosť vrátane obalu (kg): | 17 |
| Šírka drezu: | 50 |
| Dĺžka umývadla: | 100 |
| Hĺbka drezu: | 21 |
| Hmotnosť drezu (kg): | 16 |
| Dĺžka zásobníka: | 40 |
| Šírka zásobníka: | 44 |
| Hĺbka zásobníka: | 20 |
| Minimálna šírka skrine: | 60 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka kuchynskej skrinky: | 60 cm |
| Typ montáže drezu: | Horná |
| Orientácia: | Obojstranná orientácia |
| Štýl umývadla: | Klasické drezy |
| Výstup na umývadlo: | 9 cm |
| Excentrické ovládanie vypúšťania: | Nie |
| Predvŕtaný otvor : | Nie |
| Záruka: | 10 rokov |
| Priemer zásobníka: | Nie |
| Kód TARIC: | 68029390 |
| Tvar umývadla: | Obdĺžnikový |
| Výrobca: | Reginox |
| EAN: | 8712465030967 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
