Rázový uťahovák Procraft PWA80 (bez batérie a nabíjačky) | PWA80bb
Kód: 121840Podrobný popis
Rázový uťahovák Procraft PWA80 (bez batérie a nabíjačky)
AKU rázový uťahovák s 1/2" skľučovadlom a krútiacim momentom 1600 Nm je praktické náradie do každej dielne. Je vybavený moderným výkonným bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje interval nabíjania akumulátora. Dodáva sa kompletne s popruhom na prenášanie, bez nabíjačky a akumulátora v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.36 kg |
| EAN: | 6976174164852 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| Krútiaci moment: | 1600 Nm |
| Typ motora: | Bez uhlíka |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
| Revolúcie: | 1550 /min |
| Príloha: | 1/2 |
| LI-ion batéria: | 4 Ah |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174164852 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
